ТРЦ Nikolsky один з найбільших торгівельних центрів Харкова, загальною площею 105 000 кв. м., на яких преставлені більше 150 магазинів.
ТРЦ NIKOLSKY - візитна картка Харкова в самому центрі міста з потужними компонентами шопінгу та дозвілля.
Це вертикальний Молл з одного галереєю, яка має прямий доступ зі станції метро Радянська на 1м поверсі. ТРЦ NIKOLSKY зосереджений на моді, він пропонує стиль і гламур, маючи в розпорядженні кращі магазини одягу та аксесуарів.

ТРЦ Nikolsky розташований в центрі міста на перетині головних вулиць Сумської і Пушкінської, де зосереджена велика частина роздрібної торгівлі. У цьому місці перетинаються дві лінії метро. Середньодобовий пасажиропотік налічує 50.000 чол. в тому числі транспорт, пішоходів і приватні автомобілі.

Існує ряд природних якорів оточуючих участокпроекта: Харківська хоральна синагога, міська рада, Харківська державна наукова бібліотека, паркШевченко, Покровський сад, Харківський історичний музей, атакож площа Конституції.

ТРЦ NIKOLSKY чудово гармоніює з ансамблем площі Конституції. Його фасад і декоративні елементи лаконічно і делікатно вписуються в сформовану історичне оточення центральній частині м. Харкова.

Вулиця Пушкінська, разом з вул. Сумській - найбільші центральні вулиці міста. Це історичний Нагорний район, як його називають харків'яни, де зосереджена майже вся культурне життя міста.

Джерело «Білгородська криниця» - історична пам'ятка і одна з найстаріших пам'яток міста. З цього місця виник Харків, саме тут в 1654 році з'явилися перші козацькі поселення.

Собор Святого Миколая- православний храм, побудований в 1896 році. Назва проекту пов'язано саме з собором Святого Миколая.

есколатор

ресепшн

обмін валют

wi-fi

паркінг

банкомат

ліфт

вбиральня

Місто було засноване в 1654 р
будучи найбільшим центром української культури в Російській імперії.

У 1787 році
Харків приймає Магдебурзьке Право.

Протягом XIX-го століття
Харків стає освітнім центром, розвивається капіталістична система економіки, а також торгівля та промисловість. Це один з найбільших міст Росії, який часто відвідують Члени імператорської сім'ї.

У 1917-1934
Харків є столицею радянської України.

У післявоєнний період місто активно росте і розвивається, формуючись в основний освітній і науковий центр СРСР. Харків є єдиним містом в Україні, якому присуджено Диплом Європи. Фактично Харків - перше і єдине місто в Україні, що володіє повним комплектом нагород Ради Європи: Дипломом, Почесним Прапором, Таблицею Європи і Призом Європи.

До теперішнього часу
Харків все ще залишається найбільшим містом на 50-й Земний паралелі.