упаковка меда "Аскания", луг

Бренд меду Ascania

Ascania — провідний виробник і експортер меду в Україні. У 2015 році компанія вирішила розширити виробництво і вийти в категорію b2c. Почати вирішили з лінійки натурального меду і крем-меду з різними смаками. У майбутньому — додати серію корисних джемів.

Нам було потрібно створити айдентику, яка добре працюватиме з медом, але не втратить актуальності, коли з'являться нові категорії. Основою логотипу стала художньо переосмислена літера «А» — лаконічний символ з натяком на форму крил бджоли і пелюсток рослини.

Як позиціонування ми вибрали містку ідею: «Корисна сторона смачного!», що підкреслює переваги і меду, і джемів.

Для різних лінійок ми розробили колірну диференціацію. Для натурального меду — світла гама з квітковими ілюстраціями, що навівають думки про смак меду.

логотип Асания пасека мед
пчела
упаковка меда "Аскания" луг
упаковка меда Аскания цветы
цветок
цветок клевера
упаковка меда Ascania луг
упаковка меда Ascania луг
упаковка меда Ascania луг
упаковка меда Ascania луг
Крем-мед був новим продуктом. Його аудиторією стали новатори — люди в пошуку незвичайного гастрономічного досвіду. Смаки продукту були розроблені відповідні: шоколад, журавлина, імбир і лемонграс. Лінійка крем-меду виконана в темних тонах, колір допомагає підкреслити цікаві смакові добавки і створює враження більш преміального і сміливого продукту.
упаковка крем-меда Ascania
продуктовое демо вкусы крем-меда Ascania
упаковка крем-меда Ascania шоколад
продуктовое демо крем-мед шоколад Ascania
упаковка крем-меда Ascania
упаковка крем-меда Ascania