Ми займаємося розробкою ідей і їх втіленням у життя в категорії продуктів харчування роздрібної торгівлі.
Бренд спілкується зі споживачем візуальному мовою. Шрифт логотипу, подача продукту, текстура фону - все працює на те щоб подати ваш продукт з кращого боку. Ми знаємо як через візуальне втілення можна розкрити суть позиціонування продукту або комунікації.
До створення образу бренду ми ставимося з кулінарним натхненням. У кожному елементі дизайну, в кожній фотографії ми намагаємося досягти балансу між природною привабливістю і комерційною метою. У нас є прекрасний досвід роботи як з транснаціональними, так і з локальними брендами.
Наша команда робить нас унікальними. Експерт по продуктах харчування, арт-директор, фотограф, фудстиліст, шеф-кухар, декоратор, продюсер, команда дизайнерів, ретушер, фахівець з додрукової підготовки – це команда спеціального фуд-призначення. Ми співпрацюємо з ілюстраторами, творцями шрифтів, талановитими фахівцями зі спецефектів. Ця команда знає як розкрити кулінарну ідентичність (food identity) будь-якого продукту і яким шляхом можна оптимально досягти поставленої мети.